AK Parti’nin Antalya adayları belli oluyor | Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sosyal belediyecilik mesajları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Expo Fuar Alanı’nda AK Parti Antalya İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’na katılıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

Bundan 30 yıl önce Mahalli İdareler’de ilk kez göreve geldiğimizde önümüze çıkan engellere zorluklara rağmenn şehirlerimize hizmet için aşk ile çalıştık. Belediyelerimizin kaynaklarını en doğru en hakkaniyetli şekilde kullanarak hemşirelerimizin sorunlarına çözüm ürettik.

Millete hizmet yolunda bahane aramadık, belediye kaynaklarını doğru şekilde kullandık. Ulaşımdan çevreye sosyal belediyecilikten alt yapıya kadar şehirlerimiz resmen seviye atladı.

AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak işte bu değişen ve çeşitlenen beklenti sepetini karşılama çabasındayız. Sadece kadrolarımızı değill belediyecilik vizyonumuzu yeniledik. 30 yıllık zengin tecrübemizi iktidardaki 21 yılı aşan güçlü tecrübemizle yoğurduk. Türkiye Yüzyıılı şehirleri için gerçek belediyecilik temasıyla seçim beyannamesi olarak kamuoyuyla paylaştık.

İstanbul, Ankara harap oldu. İzmir zaten berbat. Antalya zaten harap oldu. CHP zihniyetinin elinde her gün irtifa kaybeden şehirlerimizi gerçek belediyecilik anlayışıyla tekrar buluşturmakta kararlıyız. Antalyamızı bir beş sene daha kaybetmeye tahammülünün kalmadığının farkındayız.

31 Mart’ta Antalya’nın altın çağının başlayacağına inanıyorum. Gençler çocuklar yaşlılar engelliler ve kadınlar başta olmak üzere tüm toplumsal kesimlere karşı hassas sosyal belediyecilik hizmetleri sunacağız. Çevreye ve tabiata karşı hassas yeşil kalkınmayı benimsemiş sürdürebilir belediye yönetimlerine destek olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir