Çamyuva Yeni Park Yapılıyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çamyuva Mahallesi’nde yapımı hızla devam eden park alanında yapılan çalışmaları inceledi. Başkan Topaloğlu’na, Kemer Belediye Başkan Yardımcıları Emin Gül ile Baki Yalın, Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Can, Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Gencay Kayrak eşlik etti.

 

Çamyuva Mahallesi’nde yapımı hızla süren parkta inceleme yapan Belediye Başkanı Topaloğlu ve beraberindekiler, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Topaloğlu, park yapımı sırasında çalışan belediye personeli ile selamlaşarak sohbet etti.

 

Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Can, yaptığı açıklamada, daha önce Çamyuva Belediye Başkanlığı döneminde yapılan imar planları sonrasında söz konusu parkın yapımının nasip olmadığını söyledi.

 

Can, “2014 yılında belde belediyelerin kapanmasından sonra meclis üyeliği yapıyorum. Parkımızı Kemer’e kazandırmak bugüne nasipmiş. Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu ve başkan yardımcılarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çamyuvamıza hayırlı olsun.” dedi.

 

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Gencay Kayrak ise 204 adada yaklaşık 3000 metrekarelik bir alanda park çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

 

Park ile ilgili detaylar da veren Kayrak, “Parkımızın içinde oyun grupları, spor aletleri, yürüyüş ve koşu yolları, kamelyalar ve oturma yerleri bulunacak. Yeşil alanlar oluşturacağız. Park yapımında Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizle birlikte yapıyoruz. Kepçe, bordür, beton gibi işlemlerde fen işleri müdürlüğümüzden destek alıyoruz. Parkımızı en kısa sürede tamamlayarak halkımıza kazandıracağız.” ifadelerini kullandı.

 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yeşil alanların Kemer için önemine işaret ederek, Kemer’in genelinde park çalışmaları yapmayı sürdürdüklerini ve kısa süre içerisinde parkları vatandaşların kullanıma kazandıracaklarını söyledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir