Kara Para Akladığı İddia Edilen Dilan Polat’ın Çocukları Üzerinden Yaptığı O Savunmaya Tepki Yağdı!

Dilan Polat ve Engin Polat çifti, haklarında ortaya atılan kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla gündemde şu an. Twitter’da gazetecilerin ve avukatların yer aldığı bir sohbet odasında Gazeteci Murat Ağırel’e ‘Primci’ deyip tepki çeken Engin Polat’ın ardından eşi Dilan Polat da sohbet odasına bağlandı. Dilan Polat’ın sohbet odasındaki, “Kızım akran zorbalığına maruz kalıyor” sözleri ise sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Detaylar…

Kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddialarıyla mal varlıkları dondurulan ve haklarında dört ayrı soruşturma yürütülen Dilan Polat ve Engin Polat, haftalardır Türkiye gündeminde.

MASAK’ın haklarında düğmeye basarak savcılığa rapor sunduğu çiftle ilgili, milyonlarca liralık şaibeli işlem olduğu bilgisi aktarılmıştı. Bunun üzerine çiftin sadece mal varlıkları dondurulmamış, haklarında yurt dışına çıkış yasağı da getirilmişti.

Tüm bu gelişmelerin ardından Twitter’da gazetecilerin ve avukatların yer aldığı bir sohbet odasına avukatıyla birlikte katılan Engin Polat, kendisine soru soran Gazeteci Murat Ağırel’i prim yapmakla itham etti.

Engin Polat’ın bu sözleri üzerine yayına bağlanan Dilan Polat, Murat Ağırel’den özür diledi. Dilan Polat’ın “Benim genç bir kızım var. Bu çocuk bu anlamda çok etkilenmeye başladı. Beni sevmiyor, bana karşı antipati besliyor olabilirsiniz ama benim kızım akran zorbalığıyla karşı karşıya kalıyor. Hiçbir şeyin önemi yoksa benim çocuğumun önemi olsun. Evde çocuklar etkileniyor, oğlumla ilgilenemiyorum. Yıpratıcı bir süreç. Evde herkesin psikolojisi bozuk.” açıklamasında bulundu.

Ardından Avukat Feyza Altun da dahil birçok kişi söz konusu açıklama hakkında yorumda bulundu… Özellikle Feyza Altun, takipçilerinin bu konu hakkındaki yorumlarını paylaştı.

Söz konusu sosyal medya kullanıcılarının yorumları şöyleydi…

“Kızına en büyük zararı Dilan Polat’ın verdiği” iddia edildi…

“Yaptığı paylaşımlarla buna kendisinin zemin hazırladığı” söylendi.

?

Kara para aklama iddialarına gönderme yapıldı…

?

?

?

?

?

?

?

Kızının videolarda hep yüzünü gizlediğine de vurgu yapıldı…

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir