Satmak İstediği Villanın 102 Milyon Olduğunu Duyan Fatih Ürek’in Varlığından Haberi Olmadığını Fark Ettiği An

Şarkılarıyla ve sahnesiyle herkesi eğlendiren sanatçı Fatih Ürek, katıldığı televizyon programında öğrendiği bilgi karşısında hayret etti. Bodrum’daki malikanesini satma kararını paylaşan Ürek, canlı yayın esnasında evinin değerini öğrenince duyduklarına inanamadı.

Tiyatroyla başladığı kariyerinde oyunculuktan şarkıcılığa kadar pek çok şey deneyimleyen Fatih Ürek’i pek çoğumuz şarkıcı kimliğiyle tanıyoruz.

Özellikle yıllar geçse de herkesin dilinde gezen ‘Hayde’ şarkısı tüm eğlencelerin vazgeçilmezi.

Yaz aylarında temposu çok yoğun olan Fatih Ürek, genel olarak Bodrum’da sahne alıyor. Elbette yalnızca iş için değil, kendisinin Bodrum’da büyük bir malikanesi var.

Yaz aylarında Bodrum’da görmeye alışkın olduğumuz sanatçı, 5 katlı malikanesini satma kararı aldı. Daha önce magazine kapılarını açmış olduğu 5 katlı malikanesinin artık kendisine çok büyük geldiğini söyleyen Ürek, evin değerini bilmiyormuş.

TV8’in 2. Sayfa programına konuk olarak katılan Fatih Ürek, malikanenin Bodrum’un girişinde olduğunu ve çok değerli olduğunu bildiğini söyledi.

‘Ev çok büyük ve bana artık külfet gelmeye başladı. Bu ev tam 5 katlı, 800 metrekare. Alt katta 4 odada var son katta da suit bir yatak odası. Komşularım da çok ünlü. Evimin olduğu bölge tam Bodrum’un girişi ve çok değerli.’

Evin değerinin 102 milyon TL değerinde olduğunu öğrendiğinde resmen şoke olan Fatih Ürek, “İnşallah satılır” dedi.

‘Evin değeri 102 milyon TL. Bu fiyatı ben de bilmiyorum. Ben, bana söyleneni söyledim size. İnşallah satılır, Türk lirası halini bilmiyordum. Eşyalarla birlikte verebilirim. Pazarlık payı da vardır. Biz kalabalık bir aile değiliz, ben kalabalık bir aileyle oturmak istedim ama olmadı.’

Evin yıllık masrafının artık kendisine bir külfet haline geldiğini ve bundan yorulduğunu söyleyen Fatih Ürek, “Ben malımı satmayı sevmem ama küçülmek zorundayım.” dedi.

‘Bu evin masrafı da çok ben her sene 100-200 bin lira harcıyorum. Satılırsa çalışmam otururum, keyfi işlere giderim. Çünkü artık çok yoruldum. İstanbul’da kalacağımı zannetmiyorum. Bodrum’da her yere ev yapmışlar ama orada altyapı yok. Ben bu isteyerek almadım. Bir takım kumpaslarla almak zorunda kaldım. İki kere evin parasını ödedim. Çok uğraştırdı beni ve ben buranın parasını alın teriyle ödedim. Ben malımı satmayı sevmem ama küçülmek zorundayım.’

İşte Fatih Ürek’in malikanesini anlattığı o anlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir